Virbac Norge

Virbac Team

Team Virbac Norge

Birthe Nedland

Salg og markedssjef

Mobil: 95 72 47 72
E-post : birthe.nedland@virbac.no

Petra Bjerknes

Veterinærkonsulent

Mobil: 90 48 01 19
E-post : petra.bjerknes@virbac.no

Ingfried Hallan

Veterinærkonsulent, Bivirkning Ansvarlig, DVM

Mobil: 99 46 05 75
E-post : ingfried.hallan@virbac.no

Ingrid Heidenberg

Veterinærkonsulent, DVM

Mobil: 95 07 06 81
E-post : ingrid.heijdenberg@virbac.no

Administration

KundeService

Bestillinger og andre henvendelser

Tlf : + 45 75 52 12 44
Fax: + 45 75 52 73 27
E-post : virbac@virbac.dk

Profilvej 1
DK-6000 Kolding

Mandag - Torsdag: 08.00-16.00
Fredag: 08.00-15.00

Marketing

Sarah Appel

Nordic Marketing Manager

Mobil: + 45 27 90 27 92
E-post : sarah.appel@virbac.dk

Alexandra Biceva Hoffmann

eBusiness Manager

Mobil: + 45 40 91 27 57
E-post : alexandra.hoffmann@virbac.dk

Ayoe Klingenberg Hansen

Nordic Product Manager, DVM

Mobil: + 45 22 45 46 60
E-post : ayoe.klingenberg@virbac.dk

Britt Bækbo Holm

Nordic Product Manager, DVM

Mobil: + 45 27 90 27 90
E-post : britt.b.holm@virbac.dk

Ragno Klitgaard

eCommerce Specialist

Mobil: + 45 40 914 27 47
E-post : ragno.klitgaard@virbac.dk

Lær Virbac å kjenne
Virbac Group

Virbac Group

Med disse innovative løsningene som dekker de fleste dyrearter og sykdommer, bidrar Virbac hver eneste dag til å forme fremtiden til dyrehelsen.

Grunnleggeren

Grunnleggeren

Fra et lite biologiforskningssenter etablert i 1968 i en treromsleilighet i Nice til verdens 7. største laboratorium. Vi tar en titt på starten av et spennende eventyr.

Verdier

Verdier

Sats på entreprenørskap, stimuler innovasjon, vis engasjement, skap en kundedrevet fremgangsmåte, vær oppmerksom og velg bærekraft ...